Ohnutá značka na Sumbalovej 5

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet preposielame investorovi stavby, ktorý komunikáciu vybudoval a nechal toto značenie osadiť.
Investor komunikáciu neodovzdal do správy magistrátu a tým pádom nám nemohla byť zverená do starostlivosti.

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
10. január 2020

Michal

znacka uz do cesty nezavadzia :)
03. február 2020

Meno

Uvedená značka sa nachádza na parcele 1744/23 respektíve prislúcha k parcele 1744/252 ktorých vlastníkom je Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava a nie investor vedľajšej stavby.
Značka stále leží v tráve, prosím o vyriešenie.
04. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. jún 2020

Admin BA-Karlova Ves

Podľa informácie z Magistrátu bolo dopravné značenie osadené 29. mája 2020.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania