Jaskový rad-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Rasto 18. novembra 2019

Dobry den,
Medzi ulicami Vidlicovou a Jaskovym radom ( je to uzka ulicka), nefunguje osvetlenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania