Račianske mýto (aj park)-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 19. novembra 2019

Žiadam o vyjadrenie úradníka magistrátu alebo mestskej časti, ktorý je zodpovedný za takúto diletantskú opravu chodníka. Okraj chodníka nebol opravený, kamenné kvádre na okraji chodníka ostali krivé, resp. vpadnuté, celá okraj chodníka bola urobený neodborne, diletansky a v rozpore s normou. Prosím uviesť termín vykonania nápravy a názov spoločnosti, čo to realizovala. Primátor Vallo sa nechal (nie raz) počuť, že takýmto šlendriánskym opravám odzvonilo a mesto ich nepreberie a bude žiadat nápravu. Tak do toho.
Ide o chodník pred kamenárstvom zo smeru Mýtnej ulice smerom k priechodu k parku na Račianskom mýte.

20. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, v tejto veci už aktívne konáme . Magistrát hlavného mesta Bratislava doposiaľ neprebral do svojej správy predmetný chodník od developera Proxenta, ktorý chodník realizoval . Developera sme upozornili na nedostatky a vyzval ho k náprave, preto aby chodník mohol prejsť do správy Magistrátu.

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. november 2019

Floralys

verim ze tam bude dlazba namiesto dalsieho asfsltu 🧐
20. november 2019

Peter Oravec

Iste. A ja verím na Marťanov. :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania