Žitavská-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Henka 20. novembra 2019

Otvorene skrine. Je to ok? Bebravska ul.2 pri cukrarni na detskom ihrisku

22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, sme radi, že vám záleží na našej mestskej časti. O riešení podnetu vás budeme informovať. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, rozvodnú skrinku sme zabezpečili proti otvoreniu, na tej menšej nie su dvierka. Kontaktovali sme majiteľku cukrárne ktorej objekt patrí aby zabezpečila nápravu. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
22. november 2019

Henka

Dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.