Mlynské Nivy-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Z dovodu stavebnych prac na budove hned vedla Green Point Offices bol zruseny chodnik a nebola vytvorena ziadna alternativa. Ludia su nuteni chodit po ceste a dochadza tu k nebezpecnym situaciam. Bolo by mozne vyzvat stavebnika, aby zabezpecil nahradny riadne zabezpeceny chodnik? Dakujem.

25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že tento podnet ostal doposiaľ bez odpovede. Momentálne sa vraciame k starším podnetom a snažíme sa, aby pri každom bolo stanovisko zodpovedného oddelenia.

K tomuto podnetu uviedlo Oddelenie správy komunikácií nasledovné:

Predmetný chodník na Mlynských nivách je v správe Oddelenia správy komunikácií hlavného mesta SR Bratislava. Pozemok stavebníka je po kraj stavby ohraničený oplotením. Prechod po chodníku je stále možný. V prípade priečnej rozkopávky chodníka a vozovky by nastala možnosť vzniku kolíznych situácií. Napriek tomu, že stavebník má označenú časť rozkopávky vyznačenú predpísaným označením, upozorníme ho na zvýšenú opatrnosť v predmetnom úseku (a bezpečné vyznačenie prechodu pre chodcov).

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania