Rybničná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Gabriel 23. novembra 2019

Klasicka mini skladka, blizko cesty, nekontrolovatelny pristup pre auta ktore sa chcu niecoho zbavit. Zislo by sa to odstranit, nakolko je to na frekventovanej Jurave a teraz v zimnom obdobi to v krikoch bez listia dost vidno. Ako prevenciu navrhujem osadit pri vjazdoch tabulu: “Zakaz sypania smeti. Pristor monitorovany fotopascami”.

Skladka sa nachadza priblizne 60m od bufetu Optimista na hlavnom tahu Juravy smer Sv. Jur na lavej strane cesty za plotom v jarku. Dakujem za odstranenie.

26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory. Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.
Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
27. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe uvedeného sme požiadali okrskárov mestskej polície vyčlenených pre mestskú časť Bratislava-Vajnory o preverenie tohto podnetu.
O výsledku Vás budeme informovať.

S pozdravom

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestskou políciou nám bolo oznámené, že preverený podnet bol postúpený mestskej časti Bratislava-Rača, nakoľko odpad sa nachádzal v k.ú. Rača, lokalita Púchovská cesta.

Ďakujeme
S pozdravom

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
02. marec 2020

🦢️ Labut22

Vaši mestskí policajti by sa mali naučiť pracovať s katastrom. Predmetné parcely patria pod Vajnory. Rača je len po tú prvú cestu do Karpát za bufetom Optimista v smere na Jur. A táto skládka je ďalej, pri druhej ceste. https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/sk/kataster/?bm=orto&z=19&c=17.176300,48.221755&it=point&dt=owners#/detail/kataster/parcela-e/805700/4943_1

3 mesiace ticho a potom takáto výhovorka... Bravo.
22. jún 2020

🦢️ Labut22

Vyriešené, viď podnet https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/92933/puchovska-neporiadok-a-odpadky-cierne-skladky

Vajnory by mali na oplátku do Rače poslať kartón vína 🍇🍇🍇

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania