Studenohorská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Neriešený
meno
kLamač 25. novembra 2019

Nevyužívané kontajnerové stojiská na sídlisku slúžia ako divoké skládky.

27. november 2019

Peter

inak toto celkovo v meste nechápem (nielen v Lamači), vybudované kontajnerové stojiská a veselo odložený kontajner (a nie jeden) na ceste, namiesto v nich.
27. november 2019

kLamač

Pokračovanie fotogalérie
27. november 2019

kLamač

@Peter

... a obyvatelia - vodiči sťažujúci sa na nedostatok parkovacích miest.

:-)
14. január 2020

Hayduke

@Peter @kLamač A keby kontajnery boli v stojiskách a na ich terajšom mieste by boli parkovacie miesta s autami, ako by ich smetiari vynášali?
15. január 2020

kLamač

@Hayduke

Presne tak, ako celé DESAŤROČIA, keď to tak fungovalo! Pred vyústením chodníka do cesty autá parkovať nesmú - a presne tadiaľ kontajery vyvážali; preto sú tam vybudované šikmé nájazdy.

Postačí pozornejšie si prezrieť fotografie, príp. obzrieť si situáciu priamo na "mieste činu".

Neboj, budovatelia sídlisk to mali premyslené - to skôr súčasným "odborníkom" táto schopnosť chýba.

;-)
15. január 2020

Peter

Súhlasím s kLamač, takto to dlhé roky fungovalo až... až OLO a správca za panelák začali byť lenivý kontajner dávať z/do stojiska a to tých kontajnerov bolo aj pomenej, aj menej zavadzali. Teraz sú tam aj separované a ozaj to dosť zavadzia z verejného priestranstva, nakoľko priestor by si mal zabezpečiť bytový dom.... No hľadajme riešenie, podľa mňa táto ulica je ideálny kandidát na podzemné kontajnery https://www.olo.sk/ppkbratislava/ v roku 2018 boli na ne aj príspevky, neviem ako je to na rok 2019. Myslím, že aj mestskej časti by na tom mohlo záležať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania