Eisnerova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
V. 25. novembra 2019

Okrem toho, ze tu roky parkuje neoznaceny vozik s lodou je tu uz aj celkom slusna skladka odpadu.

29. november 2019

Odpoveď samosprávy

Miestny úrad oslovil organizáciu DENOVA na zabezpečenie údržby a vyčistenie plochy.

Ing. Katarína Macáková
oddelenie VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
08. december 2019

J.

Vďaka, mohli by ste, prosím, v rámci odpratávania neporiadku odniesť do šrotu aj tú loď, ktorá už niekoľko rokov zaberá parkovacie miesto?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania