Opustené BMW na Starých gruntoch 23

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 25. novembra 2019

Značenie parkoviska vyriešené (podnet 58986), ešte vyriešme jeden nevzhľadný vrak a táto lokalita bude prakticky bezproblémová. Zanedbaný a poškodený črep BMW 330 v tmavej zelenej metalíze stojí poblíž cintorína Slávičie údolie a neďaleko adresy Staré grunty 23. O dlhodobom zaujatí miesta svedčí nápadná burina. Vozidlo je ojazdené a zrejme prekonalo menšiu dopravnú nehodu. Pneumatiky sú v poriadku, hrdzu nepozorovať a ani vytekajúce prevádzkové kvapaliny. Obe tabuľky EČV sú upevnené, TT-415FS, vozidlu reálne prislúchajú. Kontroly EK a TK sú neplatné, obe skončili 01.11.2018. Neplatná je aj zmluva PZP: Kooperativa, 6597082842, 27.02.2018 - 28.03.2019. Ďalšie údaje: r.v 1999, VIN WBAAL71060CA74590, vozidlo nevyradené z evidencie, EK SKJi 456 502, TK SKJi 048 093.
* foto mix z 18.11 a 24.11.

03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na uvedené vozidlo vylepíme výzvu na odstránenie v lehote 60 dní.

Oddelenie životného prostredia
Hlavné mesto SR Bratislava
10. február 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, dakujem, snad z toho bavo-vraku ku datumu vyprsania vyzvy este nieco zostane
19. marec 2020

Lukáš Bartošovič

aktualny stav, vrak BMW sa zatial nestal tercom vandalov, akurat mu ktosi odnal zadny emblem
a mozno upevnil na svoju Feliciu, priklad z praxe tu https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/38524/autovrak-od-102016
01. máj 2020

Matus

Stale stoji na tom istom mieste.
01. máj 2020

Lukáš Bartošovič

uz by ho snad mohli odtiahnut, jednak preslo viac ako 60 dni od vylepenia vyzvy a tiez je v dost zlom technickom stave
04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o Vašom podnete sme opätovne informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo je v poradovníku na odťah zazmluvnenou spoločnosťou. Nakoľko však pretrváva situácia so zaplnením kapacity určeného parkoviska, termín jeho odstránenia je v omeškaní.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. jún 2020

Lukáš Bartošovič

nuz, na celom uzemi BA je tolko vrakov, ze ak by ich mali odtiahnut vsetky naraz, asi by bola aj letistna plocha mala...
nastastie bol technicky stav predmetneho vozidla znacne slaby a vdaka tomu poskocilo v poradovniku - na mieste oznacenom v mape sa uz nenachadza, podla vsetkeho bolo odtiahnute
navrhujem pridelit status VYRIEŠENÝ
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo sme 24.6. odstránili na určené parkovisko.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania