Hubeného-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Tomas Olexa 26. novembra 2019

Dobry den,
toto je nocni mura i pro ty, kdo vidi dobre. Tento "prechod" je po cca roku v takovym stavu, ze je snadnejsi ho obejit nez nezakopnout. Kdo to takto zfusoval? Pls zabezpecte opravu nebo pozadejte vlastnika o totez.

Diky,
Tomas Olexa

26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
04. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo:

Vhodné miesto na ukončenie vodiacej línie sa na uvedenom parkovisku nenachádza, nakoľko by línia viedla medzi stojace autá až po budovu obchodného domu TERNO.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania