Herlianska-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
JA 28. novembra 2019

Pohrabané lístie je zhrnuté na jednu kopu a už pár týždňov nebolo odvezené. Prosím kompetentných o vyčistenie.

05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pozemok je v správe mestskej časti Ružinov. Podnet jej preposielame

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
06. január 2020

JA

Stav po ďalšom mesiaci čakania.
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
09. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dodávateľ bol upozornený aby zabezpečil vyhrabanie lístia na Herlianskej ulici.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

lístie bolo vyhrabané.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania