Suchá burina na Dvořákovom nábreží

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Straší tu asi 1,5m uschnutá burina už pár mesiacov.

05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

komunikácia Dvořákovo nábrežie nie je v správe OSK, ide o miestnu komunikáciu IV. triedy v správe mestskej časti Bratislava-Staré Mesto. Podnet na ňu presúvame

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácii
21. apríl 2020

Martin Uváček

Miesto s burinou bolo vykosené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania