Jurkovičova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
viera 28. novembra 2019

Dve lampy verejneho osvetlenia vedla seba na tejto ulici nesvietia, v jesennom a zimnom case je tu prilisna tma

29. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Prevádzkovateľa verejného osvetlenia sme požiadali o nápravu.


Pri poruchách verejného osvetlenia je najlepšie volať priamo spoločnosti Siemens na tel. č. 02 6381 0151 - je to 24-hodinová poruchová služba. Viac informácií nájdete tu: https://www.bratislava.sk/sk/verejne-osvetlenie-poruchova-sluzba .
Dúfame, že odpoveď je dostačujúca.

S pozdravom,

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. august 2020

Martin Uváček

Je ešte tento podnet aktuálny alebo už lampy svietia?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania