Starý most-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Paulina 28. novembra 2019

Na petržalskej strane mosta nefunguje osvetlenie na zastávke a prilahlých peších a cyklistických komunikáciách.

03. december 2019

Neviem Nechcem

cenim foto :D
04. december 2019

Chcem Zmenu

Veľmi dobrá fotografia, čím to bolo fotene ?
07. december 2019

Paulina

Prepáčte, naozaj mi nenapadlo fotiť si tmu na zastávke. :) Bez fotky ma to ale nepustilo, tak som to vyriešila takto. Už svetlá fungujú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania