Hrobákova - chýbajúci kôš pri ohnisku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Pri ohnisku chyba kos už asi týždeň ....

03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ohnisko na Hrobákovej ulici sa nachádza na pozemku (parcela KN-C č. 938/12) vo vlastníctve Hl. mesta SR Bratislava. Pozemok nie je v správe Mestskej časti Ba- Petržalka.
Kto? Hlavné mesto Bratislava
11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania