Mlynské Nivy-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

dobry den, je tento pozemok mesta/kraju/statu? ak ano, dokedy sa bude tolerovat ako jedno velke spinave hnusne rozbite parkovisko? tak bud nech sa vybuduje nove parkovisko s led osvetlenim, dlazbou, rampou alebo to zabezpecte tak, aby sa tam nedostalo ziadne auto. ludia mozu prist mhd. preferujem zrusit parkovanie a vybudovat park 👍💪 pokial to je pozemok sukromnika, vyzvite ho aby to dal doporiadku a oplotil si ho. auta roznasaju bordel naokolo, blato a je to nebezpecne. dakujem

06. december 2019

Andrej

uz viackrát sa na to upozornovalo aj prostrednictvom tohto portálu a k zmene neprišlo...
06. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. jún 2020

Floralys

co robi sekcia dopravy pol roka? asi 🤬
12. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
17. júl 2020

Floralys

❓❓❓
21. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ide o rozvojové plochy v území, ktoré je označované ako zóna Mlynské nivy západ. Pre presnú identifikáciu pozemku je potrebné poznať jeho konkrétne parcelné číslo.
Podľa polohy červeného terčíka na priloženej mape lokality, by mohlo ísť o územie vo vlastníctve spoločnosti AlcaNivy, a.s., alebo o územie vo vlastníctve Rehole sv. Alžbety, prípadne Slovenskej republiky.
Informujeme, že spoločnosť YIT Slovakia, a.s. ukončila urbanisticko-architektonickú súťaž na časti územia zmienenej zóny južne od komunikácie Mlynské nivy, s cieľom premeny brownfieldu bývalej panelárne a priľahlého priemyselného areálu na novú mestskú štvrť s bývaním, občianskou vybavenosťou, administratívou, verejnými priestormi a zeleňou. Následne bude obstarávať koordinačnú štúdiu záujmového územia s cieľom prípravy projektu s pracovným názvom "YIT zóna Mlynské nivy". Súčasťou pripravovaného investičného zámeru sú i pozemky vo vlastníctve spoločnosti Alca Nivy, a.s.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. august 2020

Floralys

taka dlha odpoved a v podstate na nic neodpoveda. spominate 3-4 vlastnikov. komu to teda patri? zaroven by som sa rad opytal. spominate mi tu projekt ktoreho realizaciu nepozname. mozno tak 5-10 rokov. to mi teraz chcete povedat ze mame 10 rokov pozerat na tento humus? vam to neprekaza? co s tym viete urobit?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania