Mlynské Nivy-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

dobry den, je tento pozemok mesta/kraju/statu? ak ano, dokedy sa bude tolerovat ako jedno velke spinave hnusne rozbite parkovisko? tak bud nech sa vybuduje nove parkovisko s led osvetlenim, dlazbou, rampou alebo to zabezpecte tak, aby sa tam nedostalo ziadne auto. ludia mozu prist mhd. preferujem zrusit parkovanie a vybudovat park 👍💪 pokial to je pozemok sukromnika, vyzvite ho aby to dal doporiadku a oplotil si ho. auta roznasaju bordel naokolo, blato a je to nebezpecne. dakujem

06. december 2019

Andrej

uz viackrát sa na to upozornovalo aj prostrednictvom tohto portálu a k zmene neprišlo...
06. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. jún 2020

Floralys

co robi sekcia dopravy pol roka? asi 🤬
12. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania