Ľudové námestie-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Ivica Lalíková 01. decembra 2019

Chybajuce osvetlenie v pristresku na separovany odpad. Nie je tam v podvecernych hodinach vobec vidno. Nepostacuje ani strbinkami prenikajuce svetlo z parku.

04. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
14. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podnet sme preverili. Podľa vyjadrenia oddelenia správy majetku a vnútornej správy osvetlenie nebolo naplánované ani v pôvodnom projekte a z uvedeného dôvodu je miesto neosvetlené.
V mieste stojiska nie je vybudovaná ani elektrická prípojka.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania