Ľudové námestie-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Ivica Lalíková 01. decembra 2019

Opadavajuca omietka na trafostanici na detskom ihrisku. Nebezpecne pre deti.

03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie. Kontaktovali sme majiteľa budovy.
Čakáme na odpoveď / vyjadrenie.

Kancelária starostu
12. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme odpoveď od majiteľa budovy:

po prešetrení Vašej požiadavky si Vás dovoľujeme informovať, že naša spoločnosť v priebehu niekoľkých dní odstráni uvoľnené časti omietky a vykoná zabezpečenie budovy, TS, na uvedenej adrese.
V nasledujúcich mesiacoch roka 2020 bude vykonaná stavebná oprava.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania