Račianska-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Petra Jarošová 01. decembra 2019

Na Račianskej medzi zastavkou busu Pionierska a Billou dlhodobo chýba prechod pre chodcov. Najbližší prechod je vzdialeny 250 m, ale momentálne je kvôli stavbe aj k nemu cesta nemožná a vtipný oznam nám hovorí, že máme prejsť na druhú stranu. Čo je možné len za veľkého riskovania svojho zdravia. Takže reálne najbližší prechod je vzdial. 400 m, čo predĺži cestu, ktorú by sme mohli prejsť pár krokmi, na dobrých 10 minút. Ak ste starý človek, alebo matka s kočíkom, tak aj na oveľa viac. Čo bráni tomuto mestu dať zdravie svojich obyvateľov na prvé miesto? Kedy môžeme očakávať nápravu tohoto dlhotrvajúceho alarmujúceho stavu?

02. december 2019

Michal

Dobry den,
ano. Je to velka sranda, najma ked tlacite kocar po Racianskej v pravom pruhu a obiehaju vas auta. Za mna good job!
06. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Račiansku ulicu má na starosti Okresný úrad, keďže Račianska je štátna cesta II/502, nie miestna komunikácia.

S pozdravom,

Oddelenie dopravy
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. január 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania