Klenová-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Na odbocke zo Starej Klenovej na Beliansku je plot pozemku postaveny tak, ze blokuje prejazd/prechod ulicou, cim znemoznuje zabezpecovanie udrzby elektromerov, stlpov napatia a moznost pre majitelov nehnutelnosti bezpecne sa dostat k svojim nehnutelnostiam. Ziadam o preverenie, ci je stavba plotu v sulade s normami.

03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
08. júl 2021

Andrej

dobrý deň od podnetu ubehlo vyše roka a žiadna odpoveď? prosím o preposlanie poskytnutie vyjadrenia
08. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Andrej,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
09. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za aktualizáciu podnetu. Podnet bol preposlaný na oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.