Pribinova-chodník-neodhrnutý

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Dnes všade v centre je sneh a ľad roztopený/odhrnutý a tu priamo pred novým SND sa nedá bezpečne prejsť, lebo celá obrovská plocha medzi SND a Eurovea je pokrytá ľadom a zmrznutým snehom. Ani 24 hodín po dosnežení! Hanba!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania