Vápencová-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Martin 05. decembra 2019

opäť počmarané smetiaky,tabuľa prosim o vyčistenie od grafitov

dobre by tam bolo naistalovať kamery ak tam ešte niesu

03. jún 2020

Martin

vyčistené dať vyriešené
03. jún 2020

Silvia Vilhanová

Ďakujem za info.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania