Istrijská-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 05. decembra 2019

tento mostik by potreboval úpravu,obnovu,vymenit za nove potrubie ,odstranit burinu...

05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Istrijská ul. je miestnou komunikáciou II. triedy a mostný objekt je súčasťou tejto stavby. Vlastníkom a správcom je Magistrát hl. m. SR Bratislavy, ktorý zabezpečuje údržbu a prípadné posúdenie stavu objektu.

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
06. december 2019

Martin

prosim preposlat magistratu mesta bratislavy,dakujem
06. december 2019

Odpoveď samosprávy

Pripájame sa a poprosili by sme administrátora odkazu o preposlanie podnetu v rámci inej zodpovednosti na magistrát hl. m. SR Bratislavy.

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
06. december 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet je preposlaný na Magistrát hl. m. SR Bratislavy.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
06. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
21. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo:

Pod mostným objektom na Istrijskej sa nachádzajú umiestnené cudzie zariadenia - t.j. ide o plynové potrubie, ktoré spadá pod správu SPP. Foto potrubia zašleme na SPP.
Stromy v blízkosti mosta a ich zasahovanie do konštrukcie sa zaradia do plánu výkonu orezov.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania