Nobelovo námestie - nadbytočný stĺpik

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Milan Hrbál 06. decembra 2019

Na Nobelovom námestí osadili zábrany aby autá neparkovali pred vchodmi. Nedostane sa ku bráne ani sanitka alebo hasiči.

13. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
regulačné stĺpiky na Nobelovom námestí boli umiestnené a osadené na základe žiadosti obyvateľov námestia. V súčasnosti Hasičský a záchranný zbor disponuje technikou, ktorá v prípade potreby stĺpiky odstráni.
Vozidlá Záchrannej zdravotnej služby majú mobilné materiálno-technické vybavenie, nie je preto nevyhnutný prístup až ku vchodu bytového domu.
15. december 2019

Milan Hrbál

Ste normálny keď si kúpim chladničku tak ju mám trepať až ku vchodu dajte tam cedulu zákaz parkovania len na naloženie a vylozenie nákladu a hotovo
15. december 2019

Mmm Msm

je tam zakaz vjazdu okrem zasobovania a je tam vecne mnozstvo aut
15. december 2019

Milan Hrbál

Žiadne zásobovanie len naložiť vyložiť a odchod ostatné nech rieši policia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania