Zhorené drevenné nádoby na koše pri Draždiaku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Michal Haman 24. marca 2014

Dobrý deň,
pri prechádzke okolo Draždiaku som narazil na viacero zhorených košov, ktoré boli zrejme z dreva. Viem, že ide o dielo vandalov nevážiacich si verejný majetok. Chcem sa však opýtať, či situáciu monitorujete a koše vymeníte, v lepšom prípade za niečo odolnejšie.

26. marec 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opäť možno vysloviť len ľútosť na správaním sa niektorých Petržalčanov... Kovové koše ničia a zahadzujú, drevené podpaľujú... A to nielen v okolí Dražidaka. Miestny podnik VPS postupne všetky koše reparuje, obnovuje a osádza aj nové.

Mestská časť Bratislava-Petržalka
11. máj 2014

Michal Haman

Zatiaľ nový kôš nebol osadený, budem priebežne kontrolovať.
14. júl 2014

Michal Haman

Nový kôš bol osadený, ďakujem!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania