Beblavého-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený
meno
Peter Oravec 07. decembra 2019

Beblavého ulica nemá žiadne osvetlenie. Prosím o riešenie.

19. február 2020

Peter Oravec

Magistrát (Matúš Vallo), ktorý má zmluvu so Siemensom, ignoruje aj tento podnet. Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
25. marec 2020

Julia

Beblavého-osvetlenie-nefunkčné

Na Beblaveho a Mikulaskej ne funguje a ni jedna jednotka verejneho osvetlenia. Hlasila som poruhu Siemens, nic sa ne pohnulo. Prosim vyzvat' dodavatela k oprave. Vdaka!
14. november 2020

Tomas Mahi

Beblavého-osvetlenie-nefunkčné

lampa bliká
19. november 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
19. november 2020

Peter Oravec

Pán admin, prečo samospráva tento podnet ignoruje?
S pozdravom.
28. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
05. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania