Cesta mládeže-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Martin Bak 08. decembra 2019

Dobrý deň
Vedľa IX. mlyna vyrastá nová stavba, podľa stavebného povolenia na bráne ide o "rekonštrukciu". Pozemok je obohnaný vysokým betónovým múrom s kovovou bránou. V tomto prostredí to pôsobí ako "pes na oko" - mal toto stavebník dovolené, nejestvujú regulatívy ktoré by stanovovali normy (materiál, výška a pod.) pre takéto stavby v chránenom prostredí ako napr. lesopark?
S pozdravom

09. december 2019

Peter Oravec

Súhlasím s podnetom, je to absolútna nehoráznosť.
09. december 2019

Peter Oravec

Súhlasím s podnetom, je to absolútna nehoráznosť.
09. december 2019

Peter Oravec

Súhlasím s podnetom, je to absolútna nehoráznosť.
30. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.
13. január 2020

Peter Oravec

Stavba veselo pokračuje a samospráva (p. Kusý) podnet ignoruje.
Prosím o preposlanie p. Kusému.
01. jún 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania