Belinského - neupravená zeleň na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Niekoľko rokov neupravená zeleň ktorá zasahuje na cestnú komunikáciu a parkovisko.

09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
04. apríl 2020

Ján Kollár

Je skutočne taký veľký problém orezať pár konarov tuje? Tento problem riešite už druhý rok. Vďaka za vašu usilovnú prácu.
28. jún 2020

Július D.

A bezdomovci si tu robia “domov”
07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, neupravená zeleň sa nachádza na parcele č. 3647/9, ktorá nie je zverená do správy mestskej časti Bratislava-Petržalka, preto daný podnet odstupujeme na Magistrát hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislava.
Kto? Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
07. júl 2020

Július D.

Dobrý deň, prepáčte ale po 7 mesiacoch odpovedať že to patrí niekomu inému ???
10. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zodpovednosť za podnet bola zmenená na Magistrát až 7.7.2020. Ospravedlňujeme sa preto, že sme Vám na podnet v minulosti neodpísali, ale nebol nám pridelený. Podnet preposielame na Oddelenie tvorby mestskej zelene a o stanovisku Vás budeme informovať. Ďakujeme za jeho nahlásenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. august 2020

Július D.

Dobrý deň, Chcem sa spýtať či to bude riešené z tejto strany Vianoc alebo z druhej strany Vianoc , nakoľko prešli už ďalšie 2 mesiace Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania