Bradáčova - posprejovaná značka zákazu vjazdu


V riešení

Zasprejovaná zničená značka zákazu vjazdu.

09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.
19. december 2019

Frenky

Odporučil by som značku odstrániť natrvalo.
Bola tam osadená neoprávnene. Na podnet zopár zaostalých a zakomplexovaných jedincov, ktorí si myslia že len oni majú malé decká !!
04. január 2020

Peter

znacka je nepodstatná od 1.12 tam parkovať nemozu tak ci tak chodnik nie je primknuty k ceste volajte MP
23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Na základe spoľahlivého preverenia podnetu zo strany príslušníkov Expozitúry MsP Bratislava V bolo potvrdené, že dopravná značka "Zákaz vjazdu" na uvedenom mieste (Bradáčova ulica) bola znehodnotená použitím spreja. O predmetnej veci bol preto upovedomený príslušný správca komunikácie, ktorý je oprávnený v tomto smere ďalej konať aj posúdiť opodstatnenosť tejto dopranej značky.

Ďakujeme Vám za podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania