Záhradnícka-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Andrej 11. decembra 2019

parkovanie jazdenie po chodniku napriek platnosti noveho zakazu...

11. december 2019

Andrej

Prosim vas aky je problem s uverejnenim?
13. december 2019

Xxx

Tam si moc niesom isty či ide o chodnik alebo o cestu:D
13. december 2019

Peter Ondavsky

ak ide o cestu? obojsmermu (nie je oznacena ako jednosmerna)? tak na obojsmernej ceste ma ostat 2x3m inak tam nemozno parkovat...
18. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet posielame na Mestskú políciu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. január 2020

Andrej

stale ziadna zmena...smutne, naco potom polsanci schvalovali zmeny, ked sa to tu ignoruje...co este potrebujete?
22. január 2020

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA II boli o tomto probléme vyrozumené a inštruované, aby popri plnení ďalších služobných úloh zamerali svoju činnosť aj na riešenie nesprávneho parkovania vozidiel na Záhradníckej ulici v Bratislave.
MsP nemá dostatočné kapacitné možnosti k okamžitému eliminovaniu všetkých protiprávnych konaní páchaných na verejných priestranstvách. Daný stav jej neumožňuje nepretržitý dohľad nad všetkými kritickými miestami.
Týmto podnetom sa budeme zaoberať tak, aby bol protiprávny stav parkujúcich vozidiel čo najskôr odstránený.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová
10. september 2020

Andrej

stále sa parkuje a jazdi hromadne na chodniku, prosím o preposlanie..ide podľa mna o úmyselnú ignoráciu neplnenie si povinností MP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania