Cesta mládeže-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Peter Oravec 09. decembra 2019

Voľne prístupná elektrická inštalácia na stĺpe pri Železnej studničke. Prosím o riešenie.

05. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poruchu sme nahlásili už v decembri spoločnosti Západoslovenská distribučná, ktorá nám prisľúbila opravu rozvodnej skrine. Opätovne sme ich kontaktovali 5.3.2020 nakoľko porucha stále nebola odstránená.
Kto? Západoslovenská distribučná

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
05. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Podľa vyjadrenia spoločnosti Západoslovenská distribučná sa jedná o staré káble v ktorých už nie je elektrina. Požiadali sme ich preto o úplnú demontáž rozvodnej skrine.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
31. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

rozvodná skriňa bola demontovaná

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
01. jún 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
len na dokreslenie, ako to vyzerá v realite.
Podľa mňa je to stále neriešený podnet a prosím o preposlanie.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania