Stupavská-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Už vyše mesiaca rozkopaná Stupavská ulica v časti pri kríži. Miesto je veľmi úzke a autá pri obchádzaní vyjazdili pri blízkom plote doslova jamu. Na prípojke nevidno ani žiadnu pracovnú činnosť. Dokedy vydala MČ povolenie na rokopavku a kedy bude konečne ukončená?

10. december 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. O zložitej situácií na danom mieste vieme a sme v kontakte s realizátorom stavebných prác. Ten tvrdí, že rozkopávka je zbrzdená neochotou včas osadiť vodomerné zariadenie zo strany BVS. Tento týždeň by však mali prísť.

Od nás má termín na dokončenie rozpopávky do 20.12.2019. Tento termín chce dodržať.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.