Šaldova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Lucia Kuchtová 10. decembra 2019

Chýba prechod pre chodcov na Šaldovej ulici na cintorín, cesta sa od zjednosmernenia viacerých ulíc vo Vajnoroch stala nebezpečnou, autá tu jazdia veľkou rýchlosťou.

11. december 2019

Branislav Nopp

alebo presunut retarder, co je za rohom, a dat ho sem
16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory. Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.
Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
22. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Do nového riešenia zmeny dopravného značenia na miestnej komunikácii na Šaldovej ul. bude v novom roku navrhnutý aj priechod pre chodcov z cintorína na chodník na Šaldovej ul.

S pozdravom

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.