Dr. Vladimíra Clementisa-MHD-zlé nastavenie cestovného poriadku

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Miriama Ćurlíková 11. decembra 2019

Obraciam sa na Vás vo veci problému s intervalmi odchodov linky busu č. 39 MHD. Bus č. 39 má interval každých 20 minút, a to aj v čase silnej prevádzky/dopravnej „špičky“. Stáva sa, že na linke vynechá/mešká spoj, čo znamená 30 až 40 minút meškania, kým príde ďalší bus 39. Konkrétne, spojenie medzi Ostredkami a Petržalkou je nedostatočné, práve z dôvodu poddimenzovaného intervalu linky busu č. 39. Preto by som si Vás dovolila požiadať o prehodnotenie intervalu linky busu č. 39, a to tak, aby v čase medzi 7:00 hod. až 18:00 bol jej interval minimálne 6x, teda aby jej interval bol každých 106 minút. Pri myšlienke „zelenej Bratislavy“ by sa MHD v Bratislave mala posilniť, aby ľudia využívali viac MHD. Vopred veľmi pekne ďakujem.

11. december 2019

iboja

Tento bus je jediná alternatíva pre električky,napchaté už na prvej zastávke občanmi z Vrakúň,Biskupíc a Honov.Interval nemenný už snád´100 rokov,odkedy pribudlo x-násobne obyvateľov,nepostačujúci pre dnešné dopravné nároky.
31. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, intervaly na linke 39 prejdú úpravou v priebehu roka 2020. Určite budú častejšie než Vami navrhovaných 106 minút. :) Ďakujeme za pochopenie.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
10. január 2021

iboja

Po roku:,intervaly sú síce častejšie ako 106 minút,ale k žiadnej úprave neprišlo.
Naozaj by sa zišiel interval minimálne 4x za hodinu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania