Ružinovská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

prepadnutý kanalizačný poklop pred 4IN

18. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Predmetný prepadnutý kanalizačný poklop na Ružinovskej ulici zaradíme do plánu opráv. Realizáciu oipravy prevedie náš zmluvný dodávateľ.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácii
Magistrát hlavného mesta
19. apríl 2021

Janči Bakoš

Výtlk je aj tento rok neopravený. Pozdravujem plán opráv aj zmluvného dodávateľa.
21. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Janči,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
22. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
25. apríl 2021

Dominik

Ružinovská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Dobrý deň, pred budovou 4in na Ružinovskej je dosť prepadnutý kanálový poklop.
28. apríl 2021

Jan Ontkoc

Ja sa vôbec nečudujem ľuďom, ktorí nemajú ľavé ruky, že riešia rôzne veci, ktoré by malo zastrešiť mesto, sami na vlastné náklady. Prešiel rok a pol od nahlásenia podnetu. V inom prípade mi bolo už 2x odpísané, že náhradná výsadba bude na jeseň, suseda ma poprosila o zrezanie dvoch suchých konárov, ktoré nahlásila MČ pred rokom a trištvrte ... naozaj to musí byť takto? Pripájam aktuálne foto výtlku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania