Hviezdoslavovo námestie-stĺpik-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Jerome 13. decembra 2019

chybajuce stlpiky cca 4 ks, ostali po nich diery

13. december 2019

Peter Oravec

Duplicitný podnet s:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/70855/hviezdoslavovo-namestie-stlpik-poskodeny
Prosím admina OPS o postup v súlade s pravidlami OPS, bod 5, ktorý sa týka aj duplicitných podnetov.
13. december 2019

Jerome

Nie je duplicitny, teraz uplne chybaju min. STYRI stlpiky, predtym boli naklonene, treba, aby bol toto NOVY ODKAZ!!
13. december 2019

Peter Oravec

Jerome, asi rozhodnutie ponecháme na admina. Podľa mňa je to ten istý podnet, proste tam na tom istom mieste chýbajú stĺpiky, či už jeden alebo desať. V podstate je to úplne jedno, koľko podnetov z toho bude, lebo magistrát na to aj tak roky kašle. S pozdravom.
18. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet preposielame oddeleniu dopravy. Dovoľujeme si upozorniť, že stĺpiky pravidelne opravujeme.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
18. december 2019

Jerome

vcera chybalo SEST! 6
08. január 2020

Jerome

admin, urgujte, jeden stlpik ciastocne vyvaleny, chybaju tri a vymol
14. január 2020

Jerome

viac ako mesiac po nahlaseni
05. marec 2020

Jerome

coskoro TRI /!!/ mesiace od nahlasenia, nic sa NEOPRAVILO! Admin, urgujte
05. marec 2020

Jerome

detto
05. marec 2020

Jerome

spravny obrazok
06. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet, bude ho riešiť oddelenie dopravy v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta, a. s. (TSSM).

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
07. marec 2020

Jerome

riešite to tri mesiace!
12. marec 2020

Peter Oravec

Zuzana Aufrichtová ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Zuzane Aufrichtovej.
10. apríl 2020

Jerome

8.apríl - bez zmeny, HANBA!!
10. apríl 2020

Jerome

p.Aufrichtova ide v slapajach predchodkyne p.Rosovej, radsej svoje fotecky vsade..:(:(
15. apríl 2020

Peter Oravec

Zuzana Aufrichtová ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Zuzane Aufrichtovej.
09. jún 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
10. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stĺpiky boli opätovne namontované.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
08. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
na problémovom mieste žiadne stĺpiky doplnené neboli, takže podnet je stále aktuálny.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
08. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
na problémovom mieste žiadne stĺpiky doplnené neboli, takže podnet je stále aktuálny.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
08. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
na problémovom mieste žiadne stĺpiky doplnené neboli, takže podnet je stále aktuálny.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania