Bellova-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Pavol Eichler 15. decembra 2019

Novodokončená budova večer svieti veľmi silným svetlom. Výrazne osvetľuje byty aj na druhej strane doliny počas celej noci. Je možné majiteľov upozorniť, aby osvetlenie stlmili alebo na noc vypínali?

30. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.
14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia územného konania a stavebného poriadku bol podnet preverený.
Majiteľ prisľúbil, že sa svetlo bude po 22.00 hodine automaticky vypínať.

Kancelária starostu
14. január 2020

Xxx

To je pekne a ustretove ale premeral niekto intenzitu toho svetla ci je to vobec ok? Inak by s tym nemali svietit vobec ak to prekracuje nejake hranice.....!
14. január 2020

Pavol Eichler

Ďakujem za úspešné vyriešenie, dobrá práca! :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.