Námestie hraničiarov - preplnený kôš na parkovacie lístky

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Trvale preplneny kos pri parkovacej rampe Billla. Aj napriek viacnasobnym upozorneniam sa zo strany Billy problem neriesi. Parkovacie listky su postupne rozfukane po celom sidlisku.

18. december 2019

Matus

Potvrdzujem podnet. Okolie je neustale znecistene a prevadzka Billy nema zaujem si upratat svoj neporiadok.
06. január 2020

Peter

" S ľútosťou Vám oznamujeme, že pri riešení podnetu Námestie hraničiarov - preplnený kôš na parkovacie lístky do dnešného dňa nedošlo k pozitívnej náprave a z tohto dôvodu podnet označujeme ako neriešený" Mam tomu rozumiet tak, ze ked nedochadza k pozitivnej naprave, tak sa viac o to nestarame? To teda znamena, "obyvatelia a platcovia dani, starajte sa sami. Hlavne ze dostaneme vase dane". Takyto Vas postup je velmi nespravny. Mohol by som sa aspon spytat, akym sposobom to kompetentne organy riesili?
06. január 2020

Michal Haman

Status bol zmenený na neriešený automaticky, pretože samospráve zatiaľ nepridala odpoveď. Keď pridá, status sa bude meniť.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
17. január 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: BILLA s.r.o.
Bajkalská 19/A
821 02 Bratislava

kontakt:
info@billa.sk
07. marec 2020

Matus

Námestie hraničiarov-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Neustale sa opakujuci problem s odpadkami parkovacich listkov billa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania