Nevhodné parkovanie na amfiteátri

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Hasic peto 27. marca 2011

Scéna v oblúkoch bola vybudovaná ako malý amfiteáter medzi ulicou Eisnerova a Jána Smreka a nie ako parkovisko. Ak sa niečo vybuduje za obecné peniaze treba to aj chrániť.

Parkovanie áut je na tomto mieste nevhodné nakoľko k amfiteátru vedú iba chodníky a miesto nie je vybudované ako parkovisko. Viem , že je problém s parkovaním, ale ak nemáte kadiaľ prejsť s kočíkom, človeku to nedá a to nehovoríme o záchranke alebo hasičoch.

21. apríl 2011

Zlatka

prosím Vás, to nie je problém len na ul.J.Smreka. pozrite sa aj v dedine napr. Janšákova ul. Neviem načo sú chodníky, ked tam na nich parkujú autá pred domami. Neprejdete tam peši a nie to s kočíkom, alebo bicyklom.
04. máj 2011

Marek

A povedzte mi ze kde maju parkovat auta ked nieje dost parkovacich miest? Zlatka ty asi nemas auto ked sem davas takyto prispevok.
27. máj 2011

Miroslav

Vzhľadom k preplneným parkovacím miestam sa na parkovanie v DNV využívajú akékoľvek možné i nemožné miesta. Toto miesto však prejazdové pre hasičov nie je. Hasiči, ak by im nebránili zaparkované autá, by tadiaľ prešli iba osobným vozidlom, nákladným by sa cez oceľové oblúky nedostali. Táto plocha sa však využíva iba v lete. Preto by som v tomto prípade bol tolerantný. Čo tak problém parkovania v DNV na takýchto a ďalších podobných plochách riešiť s dopravnou značkou zákaz státia v čase 8,00 až 18,00 hod.
05. október 2011

Pavol

Marek, ja sa vraciam domov do DNV pravidelne po 22-hej hodine a este sa mi nestalo, ze by som musel zaparkovat na chodniku. Je pravda, ze ak chces zaparkovat auto blizko svojho vchodu je to nemozne, ale 5 minutova prechadzka nikoho nezabije a ak sa o auto bojis, rano sa da vpohode preparkovat.
Miesto sa najde vzdy, iba treba o trochu dlhsie hladat a nebyt lenivy.
25. máj 2012

Maťo

Pavol, mám podobnú skúsenosť. Keď neskoro večer prídem na parkovisko, najbližšie miesto nájdem o dve ulice ďalej, takže sa trochu prejdem. Samozrejme sú ľudia, ktorí si povedia "a to mám parkovať 5 minút od domu?" Takí blokujú iných na regulérnych miestach, alebo na chodníkoch. Viackrát som dokonca zažil, že za bieleho dňa, keď bolo parkovacích miest dosť, vybehol chlapík so starým bavorákom na chodník, aby parkoval 1,5 metra od brány (doslovne). Parkuje tam každý deň. Nejedná sa teda o bezohľadné východisko z núdze.
10. august 2012

Tomas

moja skusenost je ta, ze po 22ej sa da zaparkovat akurat tak pri Teplarni, ale ako sa tu pise, prejst 5 minut nie je problem. Napriek tomu by sa parkovanie v DNV malo riesit
10. august 2012

dnv obcan

sorry neda mi to, okolo miniamfiku chodievam a nikdy som nevidel tak blokovany chodnik, aby tadial kocik nepresiel...ine auto by nepreslo s tym suhlasim, ale s kocikom? Ma rozmery nad 2x 1,6 m?
06. október 2012

Peter Goga

V teto mestskej casti je uplna parkovacia anarchia. V sektore ulic J. Ponicana - I. Bukovcana - M. Marecka sa veselo parkuje na vrcholoch krizovatiek, v zakrutach, chodnikoch, ... O vyhlade na krizovatkach, bezpecnosti a plynulosti premavky nemoze byt ani reci! Pani z MU sa asi boja o svoje stolicky pri dalsich komunalnych volbach?! Kedy tu bude konecne poriadok?
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Mestská polícia hlavného mesta SR
02. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali na vyjadrenie aj Mestskej polícii.

S pozdravom

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania