Jantárová cesta - neporiadok a odpadky na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobrý deň, prosím Vás je možné aspoň raz upratať zastávku električiek Farského? alebo sa už na to rezignovalo? chodím stade 3 roky a ani raz nebola úplne čistá.

18. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. december 2019

Chcem Zmenu

Súhlasím, ten neporiadok sa stále kopí a kopí.
20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zeleň za zastávkou električiek bola zadaná vyčistená 8.1.2020. Električková trať patrí Dopravnému podniku, na ktorý podnet preposielame.

S pozdravom
Kto? Dopravný podnik Bratislava

Oddelenie správy komunikácii.
Magistrát Hlavného mesta
21. január 2020

Cyril Menus

Okolie zastávky bolo čiastočne vyčistené, avšak biedne, špaky sa už za odpad zjavne nepovažujú a vzdialenejšia časť zastávky nebola upratané vôbec, ak poslať sem ľudí na upratanie trvá mesiace, prosím vás, mohli by ste ich poslať znovu? ďakujem (dnes bola srien, na foto to tak nie je vidieť)
22. január 2020

Cyril Menus

prečo je to uzavreté a vyriešené??? tým že napísali na DPB? prikladám dnešné foto
22. január 2020

Cyril Menus

prečo je to uzavreté a vyriešené??? tým že napísali na DPB? prikladám dnešné foto
22. január 2020

Cyril Menus

prečo je to uzavreté a vyriešené??? tým že napísali na DPB? prikladám dnešné foto
23. január 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
07. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
10. február 2020

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

Ďakujeme za Váš podnet. O čistotu na Vami uvedenej zastávke sa pravidelne staráme. Na Vami uvedenej zastávke má DPB, a.s. osadenú aj kapacitnejšiu smetnú nádobu. Bohužiaľ stále sa nájde značné množstvo ľudí, ktorí porušujú zákon a znečisťujú verejné priestranstvá. Upozorňujeme však, že DPB, a.s. zabezpečuje čistotu len v priestore zastávky MHD a nie na susediacich plochách.
Ďakujeme za vašu priazeň.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
10. február 2020

Cyril Menus

Dobrý deň. Na fotke z 18. decembra aj 22. januára je vidieť rovnaké smeti, Pet fľaša, pohár od coca coly, žltý sáčok - čo to znamená, že o čistotu sa pravidelne staráte? Každý polrok? A taktiež len na zastávke... kto sa má starať o smeti v koľajisku? Ďakujem za odpoveď.
11. február 2020

Cyril Menus

Dobrý deň, ďakujem dopravnému podniku Bratislava, za odstránenie hrubej špiny z koľajiska, už sú tam len špaky, obaly z cukríkov a slamky, čo sa už nepovažuje za odpad. Avšak chcel by som poprosiť magistrát, aby znovu niekoho poslali za zastávku, kde ku spakom pribudli fľaše plechovky, vechet... ďakujem.
11. február 2020

Cyril Menus

Dobrý deň, ďakujem dopravnému podniku Bratislava, za odstránenie hrubej špiny z koľajiska, už sú tam len špaky, obaly z cukríkov a slamky, čo sa už nepovažuje za odpad. Avšak chcel by som poprosiť magistrát, aby znovu niekoho poslali za zastávku, kde ku spakom pribudli fľaše plechovky, vechet... ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania