Lietavská - nebezpečný a neprehľadný priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Ján Hesek 18. decembra 2019

Dobrý deň, chcem nahlásiť nebezpečný a neprehľadný priechod pre chodcov. Cez autá stojace pri krajnici je nemožné zbadať človeka, pokiaľ nevstúpi na vozovku. Okolo tristo metrov od priechodu sú 4 škôlky, škola atď., čiže je tu veľké množstvo detí. Navyše autá idúce od jazera Draždiak po ulici Lietavská smerom k pekárni, vychádzajú z miernej zákruty. Bolo by možné urobiť nejaké dôkladnejšie opatrenia? Najlepšie retardér, ktorý by autá spomalil.
Foto v prílohe. Ďakujem pekne. Ján Hesek

19. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania