Rozkopaný chodník na Pustej 1

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Od júna rozkopaný chodník na rohu Pustej a Púpavovej ulice.

03. január 2020

Juraj

Rozkopavka súvisí s rekonštrukciou el. trate - električky už chodia a kábel do skrine nie je pripojený....nikomu to nevadí? A ľudia budú chodiť naďalej po rozkopanom chodníku v celej šírke a ešte aj v mieste prechodu pre chodcov.
23. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dňa 23.01.2020 sme vykonali obhliadku miesta a budeme kontaktovať stavebníka, nech vykoná nápravu.

s úctou

Mgr. Mark Turňa
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
Oddelenie dopravy, životného prostredia a územného plánovania
referát dopravy
02. júl 2020

Juraj

Stále sa nič nedeje !!!!
03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská časť šetrením zistila, že sa jedná o rozkopávku súvisiacu s rekonštrukciou dúbravsko-karloveskej radiály. O stanovisko sme požiadali Magistrát, ktorý zaslal nasledovnú odpoveď.

Dobry den,
O uvedenej rozkopavke vieme. Chodník nebol ešte opravený z dôvodu, že nebol zapojený kábel do rozvádzača. Zmluvy so ZSDiS ktoré boli uzavreté za predchádzajúceho vedenia obsahovali nesprávne technické podmienky pripojenia. Hl. mesto muselo tieto zmluvy vypovedať a uzavrieť nové. Momentálne boli zaslané na ZSDiS revízne správy a predpokladáme, že v priebehu mája bude kábel zapojený. Po obdržaní súhlasu zo ZSDiS so zapojením bude kábel na určitom úseku odkopaný, následne sa zapojí a chodník sa zaasfaltuje.

Aj na základe týchto skutočností, patrí tento konkrétny podnet Magistrátu a preto ho im aj odstupujeme.

S úctou

Mgr. Marek Turňa
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
Oddelenie správy budov
03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali oddelenie mestskej mobility, ktoré sa rekonštrukciou DK radiály zaoberá.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zhotoviteľ ani po viacerých urgenciách nepredložil kompletnú dokumentáciu potrebnú k zapojeniu na ZSDiS. Robíme všetko preto, aby v priebehu tohto júla bola svetelná signalizácia spustená.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2020

Juraj

Skončil júl a žiadna zmena ......
21. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

projektová dokumentácia bola odovzdaná na ZsDIS a momentálne čakáme na na ich stanovisko. Mrzia nás nepríjemnosti, ktoré zažívate a snažíme sa nedostatky odstrániť čo najrýchlejšie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zhotoviteľ dostal pokyn na odstránenie kábla a uvedenia chodníka do pôvodného stavu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kábel bol zapojený a chodník následne zaasfaltovaný. Ďakujeme a nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
08. január 2021

Juraj

Len pre upresnenie : kábel nebol zapojený, v zemi ho odstrihli, zasypali a zaasfaltovali. Takže jeden a pol roka tam bol zbytočne položený.. nepotrebný a chodník rozkopany 😂... Juraj

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania