Pri starej prachárni-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Stefan N. 20. decembra 2019

TIP NA NOVÉ PARKOVACIE MIESTA

V poslednej dobe v okolí prebieha obnova vodorovného dopravného značenia pre parkovacie miesta, pred bytovým domom Pri starej prachárni 18 sa na pravej strane jednosmernej cesty parkuje pozdĺžne. Nebolo by možné v rámci nového značenia zmeniť spôsob parkovania na šikmé, prípadne kolmé?
Zvýšil by sa tým citeľne počet parkovacích miest. Chodník je tam dosť široký, v podstate by sa pokračovalo v parkovaní tak, ako je to pred bytovým domom Pri starej prachárni 14.
Upozorňujem, že tam nie je žiadna zeleň ani stromy, len asfalt a stĺpiky, takže žiadny zásah do zeleného pásu.

Tak čo? Urobíte niečo pre obyvateľov?

(Mimochodom, keď už sa vyznačujú čiary na chodníkoch, bolo by fajn, keby sa doplnili chýbajúce obrubníky, najlepšie za zrezané s nájazdovou hranou)

20. december 2019

Floralys

tak je viacero pohladov na vec. dalo by sa pozadovat odstranit kompletne cely odporny asfalt a vysadit siroky pas zelene so stromami, ktory by oddeloval dom a cestu. tym padom by ste dosiahli aj mensiu hlucnost, prasnost ale najma stav verejneho priestranstva hodny 21. storocia. chapem vas zas aj ako obyvatela ktory nema kde parkovat. pokial sa mesto nechysta vysadit spominany pas, co pochybujem lebo mesto nerobi nic, tak by vam mohli docasne dopriat aspon tie miesta. momentalne je to v takom stave ze sa moze hanbit nielen mesto a vedenie ale aj vsetci ti, ktorym to nevadi. popraskany asfalt, otrasne cerveno biele stlpiky, ziadna zelen, rozbite obrubniky, rozbita pridlazba a mohol by som pokracovat.. no a na zaver, ja som za cyklotrasu, pas zelene s korou, okrasnymi rastlinami, vymenu asfaltu za dlazbu, lavicky a minimalne 10 stromov ☝️ pekny den
26. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
28. február 2021

Stefan N.

Podnet je vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania