Trnavská cesta-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Stefan N. 23. decembra 2019

V zelenom páse na Trnavskej ceste, na konci ulice Pri starej prachárni by bolo dobré vysadiť stromy (na iných miestach tohto zeleného pásu sú vysadené stromy, kríky). Stromy by tvorili prirodzenú bariéru medzi frekventovanou trnavskou cestou a ulicou Pri starej prachárni, kde hluk a prach z tejto cesty znepríjemňuje život jej obyvateľom, najmä v letných mesiacoch.

07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme preposlali kolegom zo životného prostredia, ktorí sú kompetentní navrhnúť výsadbu na Trnavskej ulici. budeme Vás informovať o ich návrhu riešenia.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. február 2020

Peter Oravec

Milan, táto aktualizácia podnetu asi patrila niekam inam.
P.
24. február 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

moja chyba, omylom som to sem pridal

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania