Mlynské Nivy-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan 23. decembra 2019

Uzavretý , prerasteny chodník medzi Business centrom Apollo a SPP no proste hamba . Čo som si všimol tak chyba jedna dlazdica.

08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. január 2020

Slávka

Tento stav chodnika pretrvava uz dlhu dobu, co je zrejme podla vyslapaneho nahradneho riesenia cez travu. Navyse, vzhladom na budovu apollo 1, ktoru rozoberaju, sa neda pouzit nahradna trasa, aby sme nesliapali po zeleni.
23. január 2020

Jan

Niečo sa tam pred týždňom dialo :) asi náprava
13. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prepadlina na chodníku bola označený dopravným značením a zvýraznená farbou farbou.
Burinu na chodníku sme odstránili prostredníctvom novovzniknutého komunálneho podniku.
Prepadlina na chodníku bola nahlásená správcovi komunikácie a bude realizovaná v čo najkratšom čase. Fotografiu z miesta zasielame v prílohe.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
13. marec 2020

Jan

Super ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania