Svätoplukova-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zabudnute/pohodene dopravne znacky za garazami vo vnutrobloku Svatoplukova - Pavlovova (vnutroblok blizsie k Parickovej).

03. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
19. august 2020

Lubomira

znacky boli odstranene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania