Znievska - poškodená lampa 130/132

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení
meno
Peter 22. decembra 2019

Poškodená lampa 130/132 na Znievskej ulici 17

22. december 2019

Chcem Zmenu

tu nepochodíte, tak isto ani nie na oficialnej stránke siemensu.maju istý rozpočet, ktorý im momentálne dovoľuje vykonávať len určité úkony.
07. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.