Primaciálne námestie-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Antoan 24. decembra 2019

Studňa je vo vnútri dlhodobo bez funkčného osvetlenia. Priamo pred budovou Magistrátu a očami primátora mesta.

08. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania