Zlatohorská-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený
meno
kLamač 24. decembra 2019

Stojan prenosnej dopravnej značky zaberá >1/2 chodníka.

20. január 2020

Odpoveď samosprávy

V tomto prípade išlo iba o dočasné dopravné značenie. V súčasnej dobe už je odstránené.

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, Bratislava - Lamač
20. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Dopravné značenie na chodníku na ulici Zlatohorská malo dočasný charakter. V súčastnosti by sa dopravné značenie na ulici nachádzať už nemalo.

Prajem príjemný deň, s pozdravom

Mgr. Magdaléna Hammerová
referát rozvoja dopravy a investičnej činnosti

Miestny úrad MČ Bratislava – Lamač
Malokarpatské námestie č. 9
841 03  Bratislava
t.č.: 02/64 78 00 65, 02/64 78 15 81
e-mail: hammerova@lamac.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.