Ivana Bukovčana-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
Daniel Hassan 26. decembra 2019

Dobrý deň, chcel by som upozorniť na už možno známy problém na zádvorí medzi panelákmi na I. Bukovčana a Obv. policajným oddelením. Je to chýbajúce verejné osvetlenie, po zotmení nevidno na cestu, riziko pádu, stretávanie sa nevhodnej spoločnosti a riziko prepadnutia. Aj napriek neďalekej policajnej stanici. S vďakou za prijatie podnetu a zaoberanie sa ním. Daniel Hassan I. Bukovčana 4

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania